SVINĪGĀS ATKLĀŠANAS

Nu ko – tad iesākam šodienas svinīgās atklāšanas.

Svinīgā atklāšana nr.1.

Laižam klajā savas AUTO KLADES. Lieliskas A5 formāta, vertikāli veramas piezīmju klades ar Tavu mīļāko retro auto uz vāka (pie tam ar pašu rokām zīmētu). Iekšlapas ar jauku punktojumu, lai varētu uz tām netraucēti un ērti ne tikai rakstīt, bet arī zīmēt. Kladītēm ir cieta aizmugure, kas nozīmē, ka vari veikt pierakstus visādās situācijās, kurās nav pieejams galds vai cita piemērota virsma. Uz vāciņa savukārt vari uzrakstīt īpašā tam paredzētā vieta, kāds ir šīs klades pielietojums. Īpaši noderīgas šādas klades varētu būt retro auto entuziastiem, kuri garāžā skrūvē savu žigulīti/saabiņu/vabolīti/minīti vai ko nu vēl ne, jo šī ir lieliska iespēja visus savus pierakstus, kas attiecināmi uz šo auto, veikt vienā, tam īpaši paredzētā vietā! Un šeit nu ir visburvīgākā ziņa šajā sakarā – ja Tev ir kāds auto, ko vēlies redzēt uz šādas klades, tad Tu vari mums pasūtīt īpaši Tev darinātu kladi ar šo auto un pie tam Tavā mīļākajā (vai auto virsbūves) krāsā! Un lūk kā mēs šīs klades taisījām. Vārdu sakot – riktīgi smukas, izturīgas un praktiskas klades, mēs paši esam patiesā sajūsmā!

Svinīgā atklāšana nr.2.

Nav jau tā, ka mēs tikai uz mašīnām esam pārmetušies. Zvēri nekur nav pazuduši, bet šoreiz mēs pievērsāmies PILSĒTAS ZVĒRIEM. Iepazīsties ar diviem draudzīgiem tēliem – Pilsoni Lapsu un Misteru Mopsi! Šie divi pilsētnieki nāk no ļoti dažādām vidēm – Pilsonis Lapsa ir strādnieks, kurš rūpējas par savu ģimeni. Varu pačukstēt, ka es vienreiz satiku Pilsoni Lapsu, kad viņš man vienaldzīgi rikšoja pretī, iegrimis savās rūpēs un pārdomās. Tā jau ir, ka meža zvēram nav īsti vietas pilsētā, bet redz kā dzīvē notiek, ka lapsām nākas mitināties pagalam urbānā vidē. Otrs mūsu jaunais draugs ir Misters Mopsis, pilnīgs Lapsas pretstats. Viņš pilsētā jūtas kā zivs ūdenī, visvairāk par visu viņam patīk svētdienu branči un pilsētas rosīgais ritms. Mopsis ir labi situēts un ērti jūtas augstākajā sabiedrībā. Bet mēs liekam galdā divus veidus, kā sadraudzēties ar šiem zvēriem. Pirmais ir A5 formāta klades ar baltām lapām, uz kurām nekavēti izpausties. Klades ir nu ļooti elegantas, pieskārties tām ir ārkārtīgi patīkami un mēs jau atkal esam absolūtā sajūsmā par to, kas mums ir izdevies. Jo tiešām ir smuki.

Otrs variants ir 2 mini piezīmju grāmatiņu komplekts, kurā ir kā Mopša, tā Lapsas ģimetnes, iemūžinātas uz A6 formāta grāmatiņām ar baltām lapām, skavotām. Bet to, kā šīs grāmatiņas izskatās, uzzināsiet mazliet vēlāk!

Tāpat mazliet vēlāk uzzināsiet, kas ir trešais lieliskais jaunums mūsu papīrlietu kolekcijā! Bet pagaidām – uz drīzu!