LIELIE JAUNUMI

Nu lūk, ir pienācis brīnišķīgais brīdis, kad nākam klajā ar savu jauno mājaslapu – šīs nu būs mūsu jaunās mājas, kurās būs atrodams viss par un ap Pony&Smith. Visi iepriekšējie blogposti joprojām būs atrodami vecajā blogā. Kā jau droši vien pamanījāt, mēs esam piešķīruši svaigu izskatu arī Pony&Smith identitātei, kas atspoguļo iepriekš minēto iešanu uz priekšu. Kā jau mājaslapā ir redzams, mēs liekam galdā mūsu jaunās, paplašinātās prioritātes – foto un video, savukārt papīrlietu nodaļā jau pavisam drīz ierindosies 3 jaunas kolekcijas – viena priekš retro auto entuziastiem (hei, tie esam mēs!), viena priekš tiem, kuriem patika meža zvēri (mums patika. jums patika?) un kuri gribētu satikt arī citus zvērus, kā arī viena priekš visiem visiem, kam ir kāds hobijs vai aizraušanās (kā jau jebkuram no mums). Tā, kā – saturās, mums ir ko rādīt, tas jau pavisam drīz skaļi un priecīgi tiks izziņots kā sociālajos tīklos, tā šeit – mūsu jaunajā mājaslapā (kā man patīk atkārtot šo vārdu salikumu).

Tāpat mēs ceram, ka vismaz daļai no jums patīk tas, ko esam iesākuši video jomā. Droši vien ir radies iespaids, ka būs turpinājums un tā ir pilnīga taisnība. Mēs vēl mācāmies, bet mūsuprāt šī ir lieliska nodarbe, kas ar laiku (cerams, nē, noteikti!) ieņems pilnvērtīgu vietu Pony&Smith specialitāšu sarakstā. Un re, pie kā mēs šobrīd darbojamies!

Jā jā, vēl viens auto-video! Bet to jau redzēsiet vēlāk. Tā kā šitā mums iet. Bet tagad – līdz vēlākam, jo tik daudz kas vēl jāizdara līdz nedēļas nogalei!