JAUNUMI MŪSU LAPĀ

Vai Tu jau esi pamanījis, kādus jaunumus esam sagādājuši? Tie ir atrodami P&S lapas navigācijā!

  • Zem sadaļas “Papīrs” ir atrodama jauna apakšsadaļa – Ilustrācijas, kur sarindosies mūsu (un iecerēts, ka nākotnē arī mūsu radošo draugu) ilustrācijas. Pats labākais ir tas, ka visu, ko redzi šajā sadaļā, vari pasūtīt kā individualizētas piezīmju grāmatiņas/klades vāku (vairāk info šeit) vai arī pastkartītes formātā (tikai 0,30LVL)! 
  • Zem sadaļas “Foto” ir iekārtojušās ekrāntapetes – ik dienu mēs šeit ievietosim kādu iedvesmojošu fotocitātu, kuru vari lejupielādēt kā bezmaksas ekrāntapeti! Vienkārši spied ar labo taustiņu uz uzraksta “Lejupielādēt ekrāntapeti” un izvēlies “Save Image” (atkarībā no interneta pārlūkprogrammas teksti var variēties, galvenais, ka saglabāt). Otrs variants – spied uz pašu attēlu un, kad tas atvēries lielākā izmērā, spied ar labo taustiņu un izvēlies “Use Image as Desktop Picture” (un atkal, šī opcija ir atkarīga no pārlūkprogrammas un operētājsistēmas). Atgādinām, ka jebkuru fotogrāfiju, arī fotocitātus, ir iespējams iegādāties fotolaboratorijā izgatavotu izdruku veidā, tikai atraksti mums, lai vienotos par detaļām un noskaidrotu cenu. 
  • Un visbeidzot, esam atvēruši veikaliņu arī Etsy tīklā, tā kā tagad zem izvēlnes “Veikals” atrodamas divas iespējas – Etsy un Storenvy!

Nu re, vai nav jauki? Ceram, ka izmantosi šīs iespējas un ļoti novērtēsim, ja padosi mums par to ziņu kāda komentāra vai “Like” veidā :)